Praca: Operator maszyn produkcyjnych

tempus.jpg

Działalność polegającą na wspieraniu przedsięwzięć kadrowych rozpoczęliśmy w 1998 roku. Zatrudnianie odpowiednich osób było jednym z zadań, jakie realizowaliśmy przy okazji udziału w organizacji targów, imprez plenerowych, dni otwartych. Stopniowo, głównie na skutek docierających do nas sygnałów z rynku, rekrutacja pracowników, tych stałych i tych na sezon, zdominowała nasze działania. Od 2000 roku tym zadaniom poświęcamy cały swój czas.

Operator maszyn produkcyjnych
Miejsce pracy: Dawidy (Raszyn)
Nr Ref.: OMP/D

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn produkcyjnych w działach: mieszalnia, krajalnia, pakowalnia.
  • bieżąca kontrola procesu produkcji
Wymagania:
  • doświadczenie pracy na produkcji
  • dobry stan zdrowia,
  • gotowość do pracy w godzinach nocnych,
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS,
  • stawkę godzinową 22,00 zł brutto.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/operator-maszyn-produkcyjnych_1979589.html
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".